+90(850) 888 38 85
Hafta içi 09:00 - 18:00

Şirketinizin ekonomik faaliyetlerin en önemli kavramlarından biri olan "Bütçe" ile kısa, orta, uzun vadede hedeflerinizi önceden planlayabilirsiniz. Bütçe süreci, şirketlerde tamamlanması önemli bir zaman ve çaba gerektirir. Ayrıca şirketinizin yükselişi ile birlikte bütçe süreci daha karmaşık ve zor hale gelir. Yöneticileri şirketin vizyon, misyon, politika ve stratejiler doğrultusunda hedefler belirlerler ve şirketin tüm kaynakları bu hedefleri gerçekleştirmek için yönlendirirler. Bunun için yönetimsel araçlar kullanmaktadırlar.

LivaBudget Bütçeleme Çözümümüz ile bütçeleme sürecinizi kolaylaştırabilir, manuel işlemlerde oluşabilecek hatalı ve tekrarlanan girişler gibi sorunları ortadan kaldırabilir ve zamanınızı yönetebilirsiniz. LivaBudget, doğru kararları vermeniz için çeşitli yönetimsel & finansal analizler ve dashboardlar sağlamaktadır.

LivaBudget ile takip edilebilen ve sapmaların ölçülebilen bir bütçeleme sistemi kurabilirsiniz. İş Zakası ve Raporlama alt yapısı ile anında müdahale ederek bütçenizi revize edebilirsiniz. Sağladığı veri tutarlılığı ve güvenilirliği sayesinde karar verme süreçlerinizde etkin performans yakalayacaksınız.


DİĞER FAYDALAR

İNTERAKTİF BÜTÇE

LivaBudget, departmanlar arasındaki işbirliğini artırır ve bu da bütçe süreçlerindeki performansı olumlu etkiler.

BİRLEŞİK BÜTÇE SİSTEMİ

LivaBudget içindeki tüm bütçe modülleri hazır olduğu gibi modüllerin etkin veri iletişimi sayesinde bütçeleme sürecinin etkinliğini ve doğruluğunu artırır.

DERİN BİR BAKIŞ AÇISI KAZANMA

LivaBudget, verilerin gücünü kullanarak bütçenizde en iyi sonuçlara ulaşmanız ve raporlarınızda derin resmini görmeniz sağlar.

DETAYLI BÜTÇE

LivaBudget, SAP, Oracle, Logo, NEBİM, Mikro vb. sistemlerden veri aktarımı ve iyi kurgulanmış hızlı süreçler sayesinde fiili detayında bütçeleme imkanı sağlar.ŞEFFAFLIK

LivaBudget sayesinde bütçe kültürü tüm şirkette yayılacak ve bölümler tarafından sahiplenecektir. Böylece herkes şirketin hedefler doğrultusunda çalışacak ve oluşan sonuçları kontrol firsatı yakalayacaktır.