+90(850) 888 38 85
Hafta içi 09:00 - 18:00

Karar vericiler gelecekteki eğilimleri, satışlar artacağını yada azalacağını gibi şirketi etkileyen olayları ve şirketlerin hedeflerine ulaşmasında kilit kriterleri belirlemek için Tahmin Yaklaşım'ı kullanır. Tahmin Yaklaşımı, geçmiş verileri girdi olarak kullanarak gelecekteki bir süre için öngörülerde bulunmaktır.


DİĞER FAYDALAR

Doğruluğu Artırın

Kurumsal düzeyde kolayca öngörülebilir olmadığından, sistemimiz tabloları uzaktan doğru tahminler oluşturmanıza izin verir, böylece yüksek düzeyde eşleşme ve tutarlılık elde edersiniz.

Periyodik tahmin

LivaBudget ile her çeyrek veya bir yıl için yaratılan statik ve sabit tahminleri unutacaksınız. Artık tahminler sürekli güncellenen verilerle çalışmanıza olanak tanıyor.
İhtiyaçlarınıza Uygun

İşinizde, öngörme için farklı varyasyonlara ihtiyacınız olacak, LivaBudget ile tahminlerinizi işinize uygun hale getirebilir ve işinize uygun zaman çizelgesini kullanarak nakit akışı, üretim, satış ve finansa dayalı tahminler oluşturabilirsiniz.


İşbirliğini Artırın

Girişinizi, değişikliklerinizi ve onayınızı posta zincirleri ve verimsiz konferans görüşmelerinden izlemekten bıktınız mı? Şimdi LivaBudget ile kolayca ve hızlı bir şekilde onları takip edebileceksiniz.