+90(850) 888 38 85
Hafta içi 09:00 - 18:00

Şirketinizin üst düzey yöneticileri işletme yönetimi için aldıkları kararlar için finansal bilgilere önemli ölçüde gerek duymaktadır. Karar destek sisteminin üreteceği bilgilerden finansal yönetim kararları yanında stratejik yönetim ve pazarlama yönetimi, üretim, insan kaynakları gibi işlevsel yönetim alanları ile ilgili kararlarınızı destekleyebilirsiniz.

Finansal bilgiler bütçe, finansal tablolar, maliyet bilgileri, nakit tabloları, sermaye harcamaları analizleri gibi bilgilerin üretilmesi için karar destek sistemlerine ihtiyaç duyarsınız. LB ile veri doğruluğundan emin bir şekilde fiili bütün verilere ulaşırken bu verilerin kullanılarak karar verme süreçlerinize destek olmak için LB karar destek sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

LB karar destek yapısı ile finansal kaynakların sağlanması, bu kaynaklar için yatırım planları ve tüm finansal faaliyetlerin kontrolünü daha bilimsel ve tutarlı bir şekilde yönetilebilmektedir. LB Karar Destek Sisteminin ürettiği işlenmiş veriyi baz olarak alabilir ve üzerinde iyileştirmeler ile borçlarınızın vadesi geldiğinde ödenebilmesini sağlayacak veriyi elde edebilirsiniz.

LB’nin karar destek sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve karar destek dünyasını dünyasını keşfedin.